Svars (nenostiegrota rakete)
280 g.
Svars: svars tiek mērīts gramos. Tāpat kā balansa punkts un garums, arī svars ietekmē raketes vēziena svaru un tādējādi arī tās manevrējamību, stabilitāti un spēju pārnest enerģiju uz bumbu (jauda). Jo smagāka ir rakete, jo lielāku jaudu tā nodod bumbiņai, taču ir grūtāk pārvaldāma. Jo vieglāka ir rakete, jo vieglāk tā ir pārvaldāma, taču nodrošina mazāku jaudu.
Balansējums (nenostiegrota rakete)
35 cm.
Balanss:raketes līdzsvara punkts, kas tiek mērīts centimetros, sākot no kāta apakšas. Jo lielāks skaitlis (smaga galva), jo jaudīgāka un stabilāka būs rakete trieciena brīdī. Tomēr tā būs arī grūtāk manevrējama. Jo mazāks skaitlis (viegla galva vai smags rokturis), jo vieglāk pārvaldāma būs rakete, taču mazāka būs tās sniegtā jauda un stabilitāte.
Galvas izmērs
658 cm².
Galvas izmērs:raketes galvas virsmas laukums kvadrātcentimetros. Tas ietekmē raketes jaudu un spēju labot centrēšanas kļūdas. Jo lielāka galva, jo tā ir jaudīgāka un vairāk izlabo centrēšanas kļūdas, bet trūkums ir mazāk kontroles. Jo mazāks ir galvas izmērs, jo lielāka ir kontroles sajūta, bet jūs upurējat zināmu jaudu un spēju labot centrēšanas kļūdas.
Stiegrojums:
16 x 18
Stīgu raksts: tas ir galveno stīgu skaits (vertikālas stīgas) x šķērsstīgu skaits (horizontālas stīgas). Jo vairāk stīgu rakstā, jo tas ir “ciešāks”; jo mazāk stīgu, jo “atvērtāks”. Ciešāks stīgu raksts nodrošina labāku kontroles izjūtu, bet mazāku jaudu un iegriešanu. Atvērtāks stīgu raksts nodrošina lielāku jaudu un iegriešanu, bet mazāku kontroli.
Garums
68,5 cm
Garums: raketes garums no roktura apakšas līdz galvas augšdaļai. Tas tiek izteikts centimetros. Jo garāka ir rakete, jo lielāku jaudu tā nodrošina un jo grūtāk tā ir pārvaldāma. Jo īsāka ir rakete, jo vieglāk tā ir manevrējama, taču nodrošina mazāku jaudu.