Svars
85 g +/- 3 g. Svars (faktiski masa) tiek mērīts gramos. Badmintona rakešu svars svārstās no 60 gramiem līdz vairāk nekā 100 gramiem un tiek iedalīts dažādos “U” svara diapazonos. Jo vieglāka ir rakete, jo ērtāka un manevrējamāka tā būs, kā arī vieglāk vēzējama un ātrāka, lai gan mazāk jaudīga. No otras puses, smagāka rakete būs jaudīgāka, bet mazāk ērta.
Elastība
Vidēja stingrība. Elastība tiek definēta kā kāta spēja saliekties atsitiena laikā. Kāta elastība var variēt no elastīga līdz stingram. Elastīgs kāts nodrošina labāku kļūdu labošanu un palīdz tālāk aizsist volānu, lai gan jūsu sitieni būs lēnāki. Stingrs kāts nodrošina labāku dzinējspēku, taču tas prasa ātru vēzienu un ir mazāk pielaidīgs.
Balansējums
Vienmērīgs balansējums (295 mm +/- 5 mm). Balansējums attiecas uz raketes svara sadalījumu. To norāda milimetros, un mēra no roktura pamatnes līdz līdzsvara punktam. Rakete ar vieglu galvu būs vieglāk manevrējama un reaģētspējīgāka, tāpēc tā ir ideāli piemērota aizsardzības stila un dubultspēļu spēlētājiem. Raketes ar smagu galvu nodrošinās lielāku jaudu, kas ir ideāla izvēle uzbrūkošiem spēlētājiem. Tomēr tās var būt smagas un grūti vēzējamas.
Sastāvs
HM grafīts. Badmintona raketes sastāvs ietekmē tās cenu. Tērauda un/vai alumīnija raketes ir izturīgas, smagas un labāk piemērotas izmantošanai izklaides nolūkos. Grafīta/alumīnija un pilnībā grafīta raketes ir vieglas un lieliski piemērotas iesācējiem un vidēja līmeņa spēlētājiem. Visbeidzot, raketes, kas izgatavotas no augstmodulārā grafīta un citiem materiāliem, piemēram, volframa, ir paredzētas pieredzējušiem spēlētājiem.
Garums
675 mm.
Bērnu raketes garums tiek mērīts milimetros un mainīts pēc spēlētāja vecuma. Bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumā vajadzētu izmantot 540 mm raketi, no 7 līdz 11 gadiem jāizvēlas 620 mm rakete. Tiklīdz bērni iegūst vidēji pieredzējušu spēlētāju prasmes, piemērota būs pieaugušo rakete.
Roktura izmērs
2. izmērs --> G4 = vidēja izmēra (85–89 mm)
Roktura izmērs tiek mērīts milimetros. Roktura izmērs svārstās no 75 mm līdz vairāk nekā 90 mm, un tas ir iedalīts izmēra diapazonos, kas izteikti ar “G”. Lai gan lielāku rokturi ir vieglāk turēt, daudziem spēlētājiem ir grūtības mainīt rokturi. Mazāku rokturi ir vieglāk turēt rokās, un tas ļauj ar pirkstiem uzspiest lielāku spēku uz raketi.
Oriģinālās stīgas
Raketes ir iepriekš nostīgotas ar “Babolat iFeel” melnajām stīgām ar 0,70 mm šķērsgriezumu.
Rūpniecisks stīgojums un ieteicamais nospriegojums
Rūpniecisks spriegojums: 8–9 kg.
Zīmola ieteiktais spriegojums: 8–12 kg.
Raketes tiek piegādātas ar spriegojumu, kas svārstās no 8 kg līdz 10 kg atkarībā no spriegojuma zudumiem, kas rodas transportēšanas laikā. Katrs zīmols norāda ieteicamo spriegojumu, kas parasti ir robežās no 8 kg līdz 12 kg. Tas tiek darīts, lai nepieļautu stīgas vai rāmja pārrāvumu stīgas uzvilkšanas vai sitienu veikšanas laikā. Visbeidzot, dažām raketēm ir pastiprināts rāmis, kas var izturēt līdz pat 16 kg spriegojumu.
Stīgu raksts: vertikālās stīgas x šķērsstīgas, stiegrošanas norādījumu 72 actiņām: A = augša, B = apakša
22*23.
4 mezglu stiegrošanas instrukcija. Pamats: sāciet no augšējā centra un turpiniet stīgot pamīšus kreiso un labo pusi ik pēc 5 vertikālajām stīgām līdz B9. Velciet stīgu caur B12 uz A11, tad atpakaļ uz A10, lejup uz B10 un pabeidziet, sasienot pie starpgredzena B8. Šķērsstīgas: sāciet no apakšējo šķērsstīgu centra un stīgojiet no B20 līdz B8 un sasieniet pie B9. Turpiniet stīgot augšējās šķērsstīgas no B21 līdz A7 un sasieniet pie A6.