Par “Nanoflare” sēriju
Rakete, kas paredzēta ātrumam. “Nanoflare” (aizstāj “Nanoray” klāstu) ir izstrādāta ātrumam, lai apmierinātu aizsardzības un dubultspēļu spēlētāju vajadzības. Balanss ir vairāk vērsts uz rokturi, lai nodrošinātu ātrāku atvēzienu un labāku manevrējamību, kas sniedz lielāku sišanas jaudu.
“Nanoflare 1000 Tour” svars: 83 g – 4U (80–84 g)
Svars (faktiski masa) tiek mērīts gramos. Raķetes var svērt no 60 līdz vairāk nekā 100 gramiem. Tās ir iedalītas svara klasēs, kas apzīmētas ar “U”. Jo vieglāka ir rakete, jo ar to būs vieglāk manevrēt un ērtāk spēlēt, turklāt tā mazāk kaitēs jūsu rokai un palielinās atvēziena ātrumu. Savukārt smagāka rakete sniegs lielāku sišanas jaudu.
“Nanoflare 1000 Tour” kāta elastība: ārkārtīgi stingra.
Elastība ir definēta kā kāta spēja saliekties sitiena laikā. Tie var būt no elastīgiem līdz stingriem.Elastīgs kāts būs ērtāks un sniegs lielāku kļūdu labošanu, jo jūs viegli varēsiet trāpīt laukuma aizmugurē. Ar stingrāku kātu būs vieglāk reaģēt un rakete būs precīzāka, taču tai būs nepieciešams ātrs atvēziens. Stingra rakete nelabos kļūdas neprecīzos sitienos.
“Nanoflare 1000 Tour” balanss: Viegla galva.
Balanss attiecas uz raketes svara sadalījumu. To norāda milimetros, un mēra no roktura pamatnes līdz līdzsvara punktam. Rakete ar vieglu galvu būs manevrējamāka un reaģētspējīgāka, tāpēc tā ir lieliski piemērota aizsardzības un dubultspēļu spēlētājiem. Raketes ar smagu galvu nodrošinās lielāku jaudu, kas ir ideāla izvēle uzbrūkošiem spēlētājiem. Tomēr tās var būt smagas un grūti vēzējamas.
“Nanoflare 1000 Tour” sastāvs: “HM Graphite”.
Badmintona raketes cenu ietekmē tās sastāvs.
Tērauda un/vai alumīnija raketes ir izturīgas, smagas un labāk piemērotas izmantošanai izklaides nolūkos. Grafīta/alumīnija un pilnībā grafīta raketes ir vieglas un lieliski piemērotas iesācējiem un vidēja līmeņa spēlētājiem. Raketes, kas izgatavotas no augsta moduļa grafīta un citiem materiāliem, piemēram, volframa, ir paredzētas pieredzējušiem spēlētājiem.
“Nanoflare 1000 Tour” garums: 675 mm.
Pieauguša cilvēka raketes garums tiek mērīts milimetros un ir no 660 mm līdz 680 mm. Atšķiras tikai kāta garums. Ar īsāku kātu būs vieglāk manevrēt un tas sniegs labāku izjūtu. Garāks kāts nodrošinās lielāku inerci, lai palielinātu jaudu.
“Nanoflare 1000 Tour” roktura izmērs: G5, mazs (80-84 mm)
Roktura izmērs tiek mērīts milimetros. Roktura izmērs var būt no 75 mm līdz vairāk nekā 90 mm, un tas ir iedalīts izmēru diapazonos, kas izteikti ar “G”. Lai gan lielāku rokturi ir vieglāk turēt, daudziem spēlētājiem ir grūti mainīt satvērienu. Mazāku rokturi ir vieglāk turēt rokās, un tas ļauj ar pirkstiem uzspiest lielāku spēku uz raketi.
“Nanoflare 1000 Tour” oriģinālās stīgas.
Raketes ir iepriekš nostīgotas ar “Yonex” daudzpavedienu stīgām ar 0,70 mm šķērsgriezumu.
“Nanoflare 1000 Tour” sākotnējais nospriegojums: 8–9 kg / 17,5–20 lbs.
Nospriegojums tiek izteikts kilogramos (kg) vai mārciņās (lbs). Rakešu spriegojums ir no 8 līdz 9 kg/17,5 līdz 20 mārciņām atkarībā no ārējo apstākļu radītā nospriegojuma zuduma.
“Nanoflare 1000 Tour” ieteicamais nospriegojums: 9-12,5 kg / 20-28 lbs.
Katrs zīmols sniedz maksimālā nospriegojuma ieteikumu visām raketēm, lai novērstu stīgu vai rāmja plīšanu, stiegrojot vai sitot. Dažām raketēm ir pastiprināts rāmis, kas var izturēt līdz pat 16 kg/35 lbs spriegojumu.
“Nanoflare 1000 Tour” stīgu raksts: 22x21
Stīgu rakstu norāda “vertikālo stīgu skaits x horizontālo stīgu skaits”. Badmintonā raketei ir pamats un krusti. Samazināts stīgu raksts palielinās jaudu un komfortu, bet nebūs tik izturīgs.
Stiegrošanas norādījumi, 76 caurumi, pirmais krusts pie A8:
A = augša, B = apakša
4 mezgli.
Pamats: sāciet no augšējās vidusdaļas un turpiniet lejup līdz B9 (izlaižot A8 un A10 caurumus). Velciet caur B12 uz A15, tad atpakaļ uz A13, lejup uz B10 un pabeidziet, sasienot pie starpgredzena B8.(tas pats otrā pusē)
Krusti: Pie B6 izveidot mezglu un no B9 sākt krustus.Turpiniet uzvilkt krustus līdz A8 (izlaižot A11 un A9 caurumus) un pabeidziet, sasienot mezglu pie starpgredzena A5.
“Nanoflare 1000 Tour” rāmī izmantotās tehnoloģijas
“HM “Graphite”, “Nanocell Neo”, “Aero” rāmis, “Compact” rāmis, “Isometric”, “Sonic Flare” sistēma, “Ex-Hyper MG”, “Speed-Assist Bumper”
“Nanoflare 1000 Tour” kāta sastāvs
“HM Graphite”, “Super Slim” kāts, “Energy Boost Cap Plus”, “Rexis Shaft”, iebūvēts T veida savienojums
“Nanocell Neo”.
Izturīgs, bet pārsteidzoši elastīgs grafīta materiāls, kas nodrošina lielāku precizitāti.
“Aero” rāmis.
Rāmis ar aerodinamisku galvas profilu, lai samazinātu gaisa pretestību, panākot ātrākus sitienus.
“Compact” rāmis.
Mazāks galvas izmērs lielākai precizitātei.
Izometriska konstrukcija
“Isometric” dizains palielina “saldo punktu” par 7%*. Kvadrātveida formas “Isometric” rakete rada lielāku “saldo punktu” nekā klasiskais apaļais rāmis, optimizējot pamatu un krustu stīgu krustošanos.
“Sonic Flare” sistēma
Jauns, īpaši plāns, plakans profils, kas deformējas pēc trieciena ar volānu, lai jūsu sitieni būtu ātrāki
Īpaši tievs kāts
Ļoti tievs kāts samazina gaisa pretestību un ir atsaucīgāks ātrākai izspēlei
''Energy Boost Cap Plus''
Jaunais augšējais vāciņš maksimāli palielina kāta veiktspēju.
Priekšējā daļa optimizē kāta izliekumu un ļauj maksimāli izmantot ''Namd'' materiālu. Arkas formas izliekums stabilizē raketes rāmi, novēršot kāta savērpšanos
"Rexis" kāts
Augstas veiktspējas kāts, kas precīzi izstrādāts, izmantojot oriģinālu "Yonex" formēšanas tehniku. Uzlabo jūsu sitienu veikumu.
Iebūvēts T veida savienojums.
Iebūvētais T veida savienojums nostiprina savienojumu starp kātu un rāmi, vienlaikus samazinot savērpšanos un nodrošinot labāku kontroli
“EX-Hyper MG”.
Jauns elastīgs grafīts jaudīgākiem sitieniem.
“Speed-Assist Bumper”.
Raketes apakšdaļas caurumiem ir izmantots īpaši stingrs, izturīgs materiāls, lai novērstu deformēšanos un uzlabotu veiktspēju.
Izstrādājuma kods un krāsa
“NF-1000T”, dzeltena
Starptautiskie spēlētāji, kuri izmanto “Yonex Nanoflare 1000” raketi.
Karolina Marina (Spānija), Lakšja Sens (Indija), Toms Žikēls (Francija)
“Nanoflare 1000” sērijas ātruma rekordi.
Pasaules ātruma rekords tika labots, izmantojot “Yonex Nanoflare 1000” raketi 2023. gada 14. aprīlī “Yonex CO” rūpnīcas sporta zālē. Tokija, Japāna.
Vīriešu konkurencē Indijas spēlētājs Satviksairajs Rankiredijs pārspēja pirms 10 gadiem uzstādīto rekordu, raidot bumbu ar ātrumu 565 km/h.
Sieviešu konkurencē Malaizijas spēlētāja Pērlija Tan uzstādīja pirmo pasaules rekordu – 438 km/h.