Vai šie zābaki tiešām būs pietiekami silti ziemas pārgājieniem?
Mēs veicam pētījumus termiskajā laboratorijā, radot pārgājienam atbilstošus apstākļus ar nelielu vēju (5 km/h). Tādā veidā mēs nosakām mūsu zābaku siltumpretestību. Tomēr katrs no mums aukstumu sajūt atšķirīgi.Komforta temperatūra: sajūta, ka ir nedaudz auksti, un 70% lietotāju atzīst, ka termiskās sajūtas kājām ir pieņemamas.Robežtemperatūra: sajūta, ka ir ļoti auksti, un 10% lietotāju uzskata, ka termiskās sajūtas kājām ir pieņemamas.
Kā šie zābaki aizsargā pret āra apstākļiem?
Jūsu zābaki ir izgatavoti ar membrānu, kas garantē ūdensnecaurlaidību un elpojamību. Membrāna ir ļoti plāns materiāls (5–25 mikrometri), kas ir piestiprināts auduma iekšpusē un kas novērš ūdens iekļūšanu, bet pieļauj mitruma izvadīšanu.
Vai šie apavi tiešām ir 100% ūdensnecaurlaidīgi?
Zābaku ūdensnecaurl. mēs pārbaudījām laboratorijas testos, kuros simulēja iešanu ar zābakiem, līdz pusei iemērcot tos ūdenī. Mēs veicām testus arī reālos apstākļos, pārbaudot nodilšanu un novecošanos.
Kāda ir atšķirība starp vilci un saķeri?
Zābaku vilkme ir atkarīga no radžu skaita un formas (šiem zābakiem 4 mm). Saķere ir atkarīga no zoles materiāliem un protektoru modeļa, līdzīgi kā automašīnas riepām. Vilce uzlabo atspērienu, novērš zābaka slīdēšanu atpakaļ, dodoties augšup, un stabilizē zābaku.
Saķere novērš zābaku slīdēšu un buksēšanu uz līdzena seguma vai sarežģītos apstākļos (lietus, sniegs, ledus), nodrošinot zoles saķeri.
Vai zābaki izturēs regulāru lietošanu ilgtermiņā?
Mūsu speciālisti veic laboratorijas testus, lai nodrošinātu, ka produkts pilnībā atbilst jūsu lietošanas vēlmēm. Mūsu pārbaudes ietver sekojošus elementus: actiņu un stiprinājumu raušana, līmēšana, toksikoloģija, UV pretestība, zoles un augšdaļas materiālu nodilšanas pretestība, paātrināta novecošana.
Kā izvēlēties pareizos apavus pārgājienam pa sniegu?
Lai apģērbtos atbilstoši ziemas apstākļiem, mēs iesakām ievērot tālāk sniegtos norādījumus.
Siltums: siltu zeķu pāra nodrošināts siltums (ideālā variantā ar piemērotu vilnas procentuālo daudzumu).
Gaisa caurlaidība: izvēlieties zeķes, kas atbilst pārgājiena intensitātei, un pārliecinieties, vai tas ir gaisu caurlaidīgs modelis, lai mazinātu mitrumu.
Zābaku augstums: pielāgojiet zeķu garumu atbilstoši augšdaļas augstumam; ieteicams izvēlēties garās zeķes, ja vēlaties labāku aizsardzību.
Zābaku tehnisko īpašību saglabāšana
Ūdens atgrūšana ir auduma īpašība, kas liek ūdenim notecēt no virsmas, to neuzsūcot. Tādējādi audums nepiesūcas ar ūdeni un paliek viegls, silts un gaisu caurlaidīgs. Ūdens atgrūšanas īpašības tiek iegūtas, apstrādājot auduma ārpusi. Šī apstrāde zābaku kalpošanas laikā ir jāatjauno. Šim mērķim mūsu veikalos ir pieejami speciāli līdzekļi (aerosols vai šķidrums).
Kā izžāvēt zābaku iekšpusi?
Lietošanas laikā zābaki var kļūt mitri (kondensācija un sviedri).
Ja zābaki ir ļoti slapji, iesakām izņemt zolīti, piepildīt virsu ar avīžu bumbiņām un regulāri tās mainīt. Papīrs uzsūks mitrumu un paātrinās žūšanu.
Nekad nelieciet zābakus pārāk tuvu siltuma avotam, bet atstājiet tos siltā, sausā un vēdināmā vietā.