Stabilitāte:
Mūsu jāšanas sporta dizaineri vēlējās iekļaut zoda siksnu kā papildu līdzekli, kas nodrošina stabilitāti, jo daļa stabilitātes tiek zaudēta no mutes. Deguna siksnas aizmugurējās daļas polsterējums ir ergonomiski veidots tā, lai tas glīti atrastos zem zirga zoda, kas neļauj tam griezties un vienmēr notur to savā vietā. Turklāt paaugstinātā pieres siksna uzlabo līdzsvaru uz pakauša.
Anatomisks dizains:
Mūsu dizaineri ir pievērsušies diviem galvenajiem punktiem. Pirmkārt, viņi ir palielinājuši deguna siksnu, lai sadalītu spiedienu lielākā laukumā. Otrkārt, viņi ir izstrādājuši pieres siksnu, kas ir iepriekš veidota un pacelta pie ausīm, lai mazinātu spiedienu uz pakausi.
Berzes samazināšana:
Pirmo lietošanas reižu laikā atcerieties pavērot, vai neparādās kādas noberzumu pazīmes uz zirga galvas.Par nepareizi noregulētiem iemauktiem var brīdināt tādas pazīmes, kā apmatojuma trūkums vai neliela brūce.
Dizains:
Šo iemauktu konstrukcija ir veidota ar gludām līnijām, kas balstītas uz jutīgākajām vietām, lai tie pilnībā atbilstu zirga anatomijai. To melnā āda un zeltītās misiņa aizdares padara to īpaši elegantu.
Spiediena punkti:
Spiediens ar iemauktiem bez laužņiem tiek sadalīts citādāk, nekā ar parastiem iemauktiem. Parastiem iemauktiem spiediena punkti parasti ir pie mutes, deguna un pakauša. Savukārt iemauktiem bez laužņiem spiediena punkti galvenokārt ir uz deguna kaula un pakauša.
Mūsu iemauktu montiera padomi:
Jūs pamanīsiet, ka uz pieres siksnas ir simbols. Tieši aiz tā ir NFC mikroshēma. Noskenējiet to, turot tālruņa augšdaļu pie simbola, un pēc tam noklikšķiniet uz norādītās saites. Tur jūs atradīsiet video, kurā mūsu iemauktu montieris detalizēti izskaidro visas šo iemauktu bez laužņiem īpašās iezīmes un to, kā tos pareizi noregulēt un pielāgot savam zirgam.
Kā pārbaudīt, vai jūsu iemaukti ir pareizi piestiprināti.
Pirmkārt, uz zirga galvas ir dzīslotas vietas, uz kurām izdarīts spiediens radīs diskomforta sajūtu, kas novērsīs zirga uzmanību. Viena no šādām vietām ir pakauša un ausu zona. Kad iemaukti pareizi noregulēti, starp pieres siksnu un ausu aizmugurējo daļu vajadzētu spēt ievietot vienu pirkstu. Otrkārt, iemauktu vaigu daļām jāatrodas aiz zigomas, lai izvairītos no šīs zonas dzīslām.
Kā pārbaudīt, vai jūsu iemaukti ir pareizi pielāgoti:
Šiem iemauktiem var regulēt vaigu daļu, zoda siksnu un deguna siksnu. Lai gan iemauktu līnijas ir atšķirīgas, jūs to regulējat tāpat kā parastos iemauktus. Kā parasti – vaigu daļai jābūt 2 pirkstiem zem zigomas. Attiecībā uz deguna siksnu mēs iesakām atstāt 2 pirkstus starp deguna siksnu un deguna kaulu.
Lietošanas padomi:
Šos iemauktus bez laužņiem var izmantot kā iejūgu, taču to noteikti nav ieteicams izmantot transportam. Mēs arī iesakām to izmēģināt slēgtā teritorijā (jāšanas skolā, mācību pagalmā utt.), pirmo reizi to lietojot, jo, ja radīsies kādas problēmas vai zirgs reaģēs slikti, jūs varēsiet drošāk kontrolēt situāciju.
Saderība:
Šie iemaukti bez laužņiem ir piemēroti visām “Fouganza” pavadām.
Kopšanas ieteikumi:
Lai iemauktus saglabātu labā stāvoklī, iesakām tos regulāri notīrīt ar glicerīna ziepēm, kas uzklātas ar remdenā ūdenī samitrinātu sūkli.Tad jūs varat hidratēt ādu ar smērvielu, ko uzklāj ar mājsaimniecības vai speciālu ādas lupatiņu.Ja jūtat, ka āda ir raupja un sausa, varat izmantot arī mitrinošu kondicionieri, kas baros ādu.