Izmantojiet ūdens pretestību, lai stiprinātu un tonizētu savu ķermeni
Ūdens vingrošanas laikā saudzīgi tonizējiet muskuļus, lai vairāk izjustu ūdens priekšrocības.Jūs varat izmantot nūdeles peldspēju, lai stiprinātu savu vēdera un sānu muskulatūru.
Ūdens aerobikas nūdele palielina jūsu atbalsta virsmu ūdenī un rada papildu pretestību ķermeņa augšdaļas muskulatūras stiprināšanai, tostarp:jūsu rokām, mugurai un pleciem.
Kādēļ ir vērts pievērsties muskuļu tonizēšanai?
Tonizēšanas vingrojumi koriģē jūsu ķermeņa muskulatūras vājās vietas.Spēka treniņu vingrojumi, kas paredz tikai jūsu ķermeņa svara izmantošanu vai nelielu pretestību, attīsta konkrētas muskuļu grupas.Papildus citām sporta aktivitātēm, arī muskuļu tonizēšanas un spēka treniņi ir lieliski vingrojumi jūsu fiziskās sagatavotības uzlabošanai.Pielietojiet tos, lai paātrinātu progresu un uzlabotu savu sniegumu.
Kādēļ ir vērts nodarboties ar ūdens aerobiku vai ūdens vingrošanu?
Ūdenim piemīt lielāka pretestība nekā gaisam – neskatoties uz to, ka ūdenī ķermenis kļūst vieglāks un visas kustības ir vieglāk izpildāmas, jūsu muskuļi tiek nodarbināti intensīvāk.Jūsu muskuļiem tiek nodrošināts intensīvāks treniņš, jums to pat nemanot.Ūdens aerobikas papildu priekšrocība ir tā, ka tā ir uzskatāma par zemas intensitātes aktivitāti.Ko gan jūs vēl gaidāt?Tā nāks par labu gan jūsu ķermenim, sirdij, veselībai un garastāvoklim.
Ieņemamā pozīcija vingrinājumu izpildei, kā arī daži vingrinājumu piemēri.
Pamata pozīcija:Turiet muguru taisni un novietojiet nūdeli zem pleciem horizontālā stāvoklī kā peldspējas atbalstu.Izstiepiet rokas katrā nūdeles pusē un jūs esat gatavs sākt vingrinājumu izpildi.
1. vingrinājums:Trenējiet sānu muskulatūru.
> Ieņemiet pamata pozīciju
> Pievelciet abus ceļgalus pie krūškurvja, tad izstiepiet abas kājas kopā uz vienu pusi, pievelciet ceļgalus atpakaļ, piespiežot tos pie krūškurvja, tad izstiepiet kājas uz otru pusi.
2. vingrinājums:Trenējiet vēdera muskulatūru.
> Ieņemiet pamata pozīciju
> Pievelciet abus ceļgalus pie krūškurvja, tad izstiepiet abas kājas kopā uz priekšu, pēc tam sasveriet iegurni, lai izstieptu kājas uz aizmuguri.
3. vingrinājums:vertikālā šķērīte.
> Ieņemiet pamata pozīciju
> Atrodoties sēdus pozīcijā, izstiepiet kājas izplestas sev priekšā, tad vairākkārt sakrustojiet kājas, veicot straujas, īsas kustības.