Flīsa priekšrocības
Flīsa auduma tekstūras veidotais apjoms nodrošina gaisa ietveršanu materiālā; pateicoties dabiskajām izolācijas īpašībām, gaiss uztur ķermeņa siltumu. Gaisa ietveršanu materiālā nodrošina adītā flīsa auduma uzkārsums. Šis audums sniedz komfortu un siltumu.
Šī auduma spēja nodrošināt komfortu vidē, kur gaisa temperatūra ir no 7 °C līdz 10 °C, ir laboratoriski pārbaudīta. Vējš var likt jums sajust vēsumu, tāpēc nepieciešamības gadījumā papildiniet šo jaku ar ūdens un vēja necaurlaidīgu virsjaku.
Siltumu nodrošinoša apkakle
Apkaklīte sniedzas līdz pat kakla zonas augšdaļai, neļaujot ķermeņa siltumam izplūst ārpus jakas. Cieši pieguļošā apkakles konstrukcija novērš vēja iekļūšanu jakas iekšpusē.
Kas ir pārstrādāts poliesteris?
Pārstrādājot plastmasas pudeles vai audumu, lai izgatavotu poliesteri, mēs samazinām naftas resursu izmantošanu, saglabājot nemainīgus produkta veiktspējas rādītājus lietošanas laikā.
Apzinoties, cik plašs darbs vēl jāiegulda, lai samazinātu mūsu radīto ietekmi uz vidi, mēs esam apņēmušies turpināt veicināt pārmaiņas.
Uzziniet vairāk par mūsu apņemšanos izmantot videi draudzīgus produktu izstrādes procesus mūsu produktu izgatavošanā: https://sustainability.decathlon.com/
Kuru izmēru izvēlēties?
Jakas piegriezums ir īpaši izstrādāts tā, lai tā būtu pietiekami brīva un neierobežotu jūsu kustības un manevrētspēju.
Tādējādi jūs varat valkāt sava ierastā izmēra flīsa jaku, velkot to virs T krekla vai polo krekla vai pavelkot to zem virsjakas.
Kas ir auduma elpojamība un RET indekss, ko izmanto tā mērīšanai?
Jūsu flīsa jakas elpojamība atbilst auduma spējai izvadīt ķermeņa radītos sviedrus. Tā tiek mērīta, izmantojot rādītāju, kas nosaka ūdens iztvaikošanas pārneses pretestību (ISO 11092 standarts). RET ir pretestības indekss; jo zemāka indeksa vērtība, jo augstāks auduma elpojamības līmenis. RET 6‒9: ārkārtīgi laba elpojamība, RET 10‒13: ļoti laba elpojamība, RET 14‒17: vidēja elpojamība, RET 18‒20: neliela elpojamība, RET virs 20: nav elpojamības. “100” modeļa flīsa jakas RET < 12.
Mūsu videi draudzīgā pieeja, izmantojot pārstrādātu poliesteri
Pārstrādājot plastmasas pudeles, lai izgatavotu poliesteri, mēs samazinām naftas resursu izmantošanu, saglabājot nemainīgus aprīkojuma veiktspējas rādītājus lietošanas laikā.
Izprotot klimata pārmaiņu radītās problēmas un resursu ierobežoto pieejamību, “Decathlon” komandu mērķis ir izstrādāt 100 % mūsu jauno produktu, piemērojot ekoloģiskas izstrādes pamatprincipus, tādējādi samazinot produktu radīto ietekmi uz vidi.
Kas ir tiešās krāsošanas process?
Tekstilmateriālu krāsošanai nepieciešams liels ūdens daudzums, turklāt, šajā procesā tiek radīts liels notekūdeņu apjoms no krāsošanas tvertnēm. Lai samazinātu šo ietekmi uz vidi, mēs izmantojam tiešās krāsošanas tehniku, kur krāsas pigments tiek iestrādāts pavedienā jau tā izgatavošanas laikā.
Šāds krāsošanas process ļauj mums uz pusi samazināt produkta ietekmi uz vidi, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, turklāt ļaujot arī ietaupīt daudzus litrus ūdens.