Kādas bumbiņas varat lietot ar šo trijstūri?
Šis trijstūris ļauj novietot 15 angļu biljarda bumbiņas (krāsainas, numurētas, vienkrāsainas vai strīpainas) ar 57,2 mm diametru.To var izmantot arī ar “BT 700 UK” biljarda galdu un citiem pūla standarta galdiem.
Nav piemērots:
Šo trijstūri nevar izmantot ar bumbiņām, kuru diametrs ir mazāks nekā 57,2 mm, piemēram, angļu biljarda bumbiņām (50,8 mm), kuras izmanto ar “BT 700 UK” biljarda galdu.Tāpat mēs neiesakām izmantot šo trijstūri ar bumbiņām, kas tiek izmantotas ar “BT 100” biljarda galdu vai “BT 500” nolokāmo galdu (44 mm).Trijstūris būs pārāk liels, un starp bumbiņām būs atstarpes.
Kā novietot bumbiņas 8 bumbiņu spēlei?
Pūlā praktizē vairākas spēles:8 bumbiņu (vispopulārākais), 9 bumbiņu, 10 bumbiņu un 14+1 bumbiņu pūlu.
Lai spēlētu 8 bumbiņu pūlu, jums jānovieto 8. bumbiņa centrā un divas bumbiņas apakšējos stūros nevar būt viena veida:vienkrāsaina vai strīpota bumbiņa (nav svarīgi kura kur).Atlikušās 12 bumbiņas var izvietot pēc nejaušības principa (jā, pat to, kas ir trijstūra virsotnē).
Kā novietot bumbiņas 9 un 10 bumbiņu spēlei?
Kā norāda nosaukums, 9 bumbiņu spēlei nepieciešamas bumbiņas, kas numurētas no 1 līdz 9.Bumbiņas jāizvieto dimanta formā.9. bumba jānoliek centrā, bet 1. bumba atrodas dimanta augšdaļā.Pārējās bumbiņas izvieto pēc nejaušības principa.10 bumbiņu spēlei nepieciešamas bumbiņas, kas numurētas no 1 līdz 10.10. bumba jānoliek centrā, bet 1. bumba atrodas trijstūra augšdaļā.Pārējās bumbiņas izvieto pēc nejaušības principa.
Kur uz biljarda galda jānovieto trijstūris?
Pūlā, kad bumbiņas novietotas trijstūrī, bumbiņai galotnē jābūt krustpunktā, ko veido pirmo 4 kabatu 2 diagonāles.Tagad pienācis laiks izdarīt sitienu.