Lietošanas temperatūra
Mēs norādām komforta temperatūru uz visiem guļammaisiem, kas ir pārbaudīti neatkarīgā laboratorijā (AITEX) saskaņā ar Eiropas standarta EN 23537-1 prasībām (2017. gada 21. janvāris). Komforta temperatūras rādītājs ir zemākā robeža, kurā lietotājs parasti atbrīvotā pozā izjūt komfortablu temperatūru un viņam nav ne pārāk auksti, ne karsti (standarta sievietei parastos lietošanas apstākļos). Izvēlieties guļammaisu atbilstoši šim rādītājam.
Kas ir komforta robežtemperatūra?
Komforta robežtemperatūra ir minimālā temperatūra, kurā lietotājs, kurš ieritinājies guļammaisā, izjūt vispārēju komfortablu temperatūru un viņam nav ne pārāk auksti, ne karsti (noteikts standarta vīrietim parastos lietošanas apstākļos).
Kas jums ir jāzina par temperatūrām
Guļammaiss pats nerada siltumu, bet tas saglabā ķermeņa radīto siltumu. Ja esat noguris, jums ir auksti un jūs ielienat aukstā, mitrā guļammaisā, jums, visticamāk, būs auksti neatkarīgi no tā, cik labs ir jūsu guļammaiss. Tādēļ šīs temperatūras ir atkarīgas no katra cilvēka izturības pret aukstumu (ķermeņa svars, nogurums utt.), aprīkojuma (matracis ar izolāciju utt.), apģērba (lietotājs guļ kails vai apakšveļā utt.) un laika apstākļiem (mitruma līmenis, vējš utt.).
Padomi pirms iekārtošanās guļammaisā
Ģērbieties vienkārši (pietiek ar vienu drēbju kārtu). Sasildiet ekstremitātes: cepures, cimdi, zeķes, roku/kāju sildītāji, berze... Kā termoforu var izmantot karsta ūdens pudeli (ja nav nejaušās atvēršanās risks). Sasprindziniet muskuļus (70% patērētās enerģijas tiek pārveidoti par siltumu), taču izvairieties no kustībām, kas rada auksta gaisa plūsmu.
Lai novērstu pārāk bieži guļammaisa mazgāšanu, ieteicams izmantot guļammaisa iekšpalagu.
Sastāvs
Ārējais materiāls un odere: 100% poliesters. Vates pildījums: 100% poliestera pildījums (300 g/m2).
Rādītājs izstrādājumu ietekmes uz vidi salīdzināšanai
Izstrādājuma ietekmi uz vidi nosaka pēc dažādiem rādītājiem visā tā kalpošanas laikā. Tiek piešķirts kopējais ABCDE rādītājs, lai viegli varētu noteikt, kuri ir videi draudzīgākie izstrādājumi, savstarpēji salīdzinot viena tipa izstrādājumus (T krekli, bikses, mugursomas utt.). Uzņēmums Decathlon brīvprātīgi atbalsta šo videi draudzīgo marķēšanas pieeju.
Videi draudzīgs dizains
Mēs izvēlējāmies divu toņu apjomā krāsotu oderes audumu un apjomā krāsotus diegus, lai samazinātu izstrādājuma ietekmi uz vidi. Dzija tiek iepriekš krāsota ražošanas procesā, izvairoties no krāsu vannu izmantošanas. Viens no diegiem ir iepriekš krāsots, bet otrs nē. Turpmāk redzamie rezultāti ir salīdzināti ar klasisku oderes audumu:
• - 65,8% smalko daļiņu emisijas (PM2.5);
• - 65,6% saldūdens eitrofikāciju;
• - 76,7% jūras ūdens eitrofikāciju.
Guļammaisa mazgāšana
Ieteicams izmantot veļas mašīnu ar minimālo ietilpību 8 kg un rūpīgi aizvērt guļammaisa rāvējslēdzēju.