Ūdensnecaurlaidības līmenis
Auduma sastāvā ir 3 slāņu membrāna, kas nodrošina pretestību ūdens spiedienam līdz pat 40 000 mm pēc Šmerbera skalas, pirms un pēc 5 mazgāšanas reizēm (testēšana balstīta uz ISO 811 standarta prasībām). Jo lielāku ūdens spiedienu iztur audums, jo ūdensnecaurlaidīgāks tas ir.
Šis produkts ir testēts, izmantojot lietusgāzes simulatoru, kas 24 stundu garumā (3 x 8 stundas) imitē 450 mm/h (450 l/m²/h) lietusgāzi
Jakas ūdensnecaurlaidība
- Neoprēna piedurkņu noslēgi ar papildu auduma elementiem ierobežo ūdens iekļūšanu piedurknēs.
- 100% ūdensnecaurlaidīgas vīles.
- Kapucē iestrādātais stingra materiāla nags nodrošina papildu aizsardzību.
- Jakas iekšpusē iestrādāts papildu slānis aizsardzībai pret viļņu/vēja iedarbību. Spiedpogu aizdare. Šāda veida aizdare novērš ūdens šļakatu iekļūšanu jakas iekšpusē un kombinezona saslapināšanu.
Kas ir ūdens atgrūšanas spēja un kā to uzturēt
Ūdeni atgrūdošs audums un aizdares elementi.
Audums ir ūdeni atgrūdošs, ja ūdens noslīd no tā, neiesūcoties.
Tas nepiesūcas ar ūdeni un saglabā vieglumu un elpojamību. Ūdens atgrūšanas spēja tiek panākta, apstrādājot auduma ārpusi ar ūdeni atgrūdošu līdzekli (DWR), taču šī īpašība valkāšanas gaitā var mazināties.
Ūdens atgrūšanas spēju iespējams atjaunot, ievietojot apģērbu veļas žāvētājā (pēc tam, kad tas dabiski izžuvis) un 10 minūtes žāvējot zemas temperatūras režīmā.
Elpojamība
Lai noskaidrotu, vai audums ir elpojošs, mēs aprēķinām iztvaikošanas pretestību jeb RET (testēšana balstīta uz ISO 11092 standarta prasībām). Tā ir auduma spēja izvadīt treniņa laikā ķermeņa radīto ūdens tvaiku.
Lai noskaidrotu, vai audums ir elpojošs, mēs testējam tā ūdens iztvaikošanas pārneses pretestību jeb RET (ISO 11092 standarts). Jo mazāka ir auduma pretestība, jo lielāks mitruma daudzums ir iztvaikojis, tādējādi norādot uz augstāku auduma elpojamību.
Šī produkta RET rādītājs ir 25.
Svars
M izmēra jakas svars ir 1027 grami
Dubulti piedurkņu noslēgi
Dubulti piedurkņu noslēgi:
- Regulējama neoprēna aproce, kas iestrādāta mīkstā, patīkama auduma piedurknes noslēgā, nodrošina papildu aizsardzību pret ūdens iekļūšanu piedurknēs sliktos laikapstākļos.
- Ūdensnecaurlaidīga materiāla ārējie piedurkņu noslēgi; regulējami ar līplenti, lai pasargātu neoprēnu un nodrošinātu optimālu ūdensnecaurlaidību.
Ieteikumi: valkājot dūraiņus vai cimdus, papildu komfortam ievelciet tos starp abiem piedurkņu noslēga slāņiem, novēršot ūdens iekļūšanu locījuma vietās.
Kabatas
Jakai ir 5 kabatas:
- 2 roku sildīšanas kabatas krūšu daļā ar iestrādātu “YKK AquaGuard®” rāvējslēdzēju aizdari;
- 2 ietilpīgas aprīkojuma kabatas jostasvietā;
- 1 kabata ar drošu “YKK AquaGuard®” rāvējslēdzēja aizdari un atloku
Kabatās iestrādāta drenāžas sistēma, kas nodrošina ūdens novadīšanu.
Nodilumizturība
Jakas sēžamvietas daļā iestrādāti īpaši pastiprinājuma elementi, kas nodrošina papildu aizsardzību pret nodilumu rašanos.
Kas padara šī produkta izstrādi videi draudzīgu?
Mēs esam izstrādājuši un izvēlējušies jakas izgatavošanai ekskluzīvu audumu un aizdares elementus, pateicoties kuriem mums ir izdevies samazināt šī produkta radīto ietekmi uz vidi par 22%, salīdzinot ar iepriekšējo “Offshore” modeli.Izmantotais pamata audums ir par 20% vieglāks, nekā audums, kas izmantots iepriekšējo modeļu izgatavošanā, turklāt tas ir divreiz ūdensnecaurlaidīgāks.
Jakas žāvēšana
Izmantojiet iestrādāto auduma cilpu, lai pakarinātu jaku uz āķa vai apģērbu statīva un izžāvētu to.
Atbilstoša izmēra jakas izvēle
Šim produktam ir plašs piegriezums. Tas ir izstrādāts valkāšanai ar termoveļas un flīsa apģērba apakšslāni.
Izvēlieties savu parasto izmēru.
Jakas mazgāšana
Pēc valkāšanas rūpīgi izskalojiet jaku tīrā ūdenī, pievēršot īpašu uzmanību tam, lai uz rāvējslēdzējiem nepaliktu sāls nosēdumi.
Žāvējiet uz drēbju pakaramā, labi vēdināmā vietā.
Mēs iesakām žāvēt jaku izklātu uz apģērbu statīva un atstāt dabiski izžūt ārpus telpām. Uzmanību. Nekad nežāvējiet savu jaku tieši uz radiatora.
Jakas mazgāšana: 1. solis
Aizveriet visus rāvējslēdzējus un atlokus. Tāpat atcerieties atbrīvot visas siksnas un elastīgās detaļas (kapuce) un iztukšot kabatas.
Tad izgrieziet apģērbu otrādi, lai to mazgātu.
Jakas mazgāšana: 2. solis
Jaku var mazgāt sintētisko apģērbu ciklā, 30 °C, izmantojot jūsu ierasto veļas mazgāšanas līdzekli. Neizmantojiet apģērba mīkstinātāju vai balinātāju, jo tas var mazināt apģērba veiktspēju.
Tāpat pievērsiet uzmanību tam, lai jaka, ievietojot to veļasmašīnā, netiktu pārmērīgi salocīta, kā arī nepārslogojiet veļasmašīnu.
Ļoti svarīgi: izvēlieties pilno vai dubulto skalošanas režīmu, lai pilnībā izskalotu mazgāšanas līdzekli no auduma.
Ūdens atgrūšanas spēju atjaunošana
Žāvēšana ir ārkārtīgi svarīgs posms auduma ūdens atgrūšanas spēju atjaunošanai.
Mēs iesakām žāvēt jaku izklātu uz apģērbu statīva un atstāt dabiski izžūt ārpus telpām. Uzmanību. Nekad nežāvējiet savu jaku tieši uz radiatora vai tiešos saules staros.
Tad žāvējiet apģērbu žāvētājā, iestatot īsu, sintētiskiem audumiem paredzētu ciklu, piemēram, 10 līdz 15 minūtes, pirms izgriežat to atpakaļ uz pareizo pusi. Uzmanību. Nepāržāvējiet apģērbu.
Kāda ir atšķirība starp virsjaku un burāšanas jaku?
Virsjaka ir īpaši pielāgota manevriem laivas priekšgalā (1. un 2. pozīcija) un tajā iestrādātais, līdz pusei atveramais rāvējslēdzējs, nodrošina papildu aizsardzību īpaši skarbos laikapstākļos.
Burāšanas jaka, savukārt, ir īpaši ieteicama valkāšanai mazāk atvērtās pozīcijās un tajā iestrādātais rāvējslēdzējs nodrošina iespēju viegli un ātri atvērt jaku pilnībā.