Kā šie cimdi sildīs mana bērna rokas?
Mēs veicam termālos testus, pamatojoties uz ādas temperatūru, kas ņemta no pirksta, un fiksējam bērna termisko komforta sajūtu atkarībā no valkātā cimda un āra temperatūras. Tas ir balstīts uz slēpošanas un pārgājienu aktivitātēm.Temperatūras diapazons ir aprēķināts tā, lai 70 % lietotājiem tiktu nodrošināta komfortabla siltuma sajūta.
Kā flīsa materiāls aizsargās jūs pret aukstumu?
Flīsa materiāls ir izgatavots tā, lai aizturētu gaisu, ko nodrošina tā tekstūras radītais apjoms: gaiss darbojas kā dabīga izolācija, saglabājot ķermeņa izstaroto siltumu. Gaisu aiztur adītā auduma plūksnas.
Kā pareizi pasargāt rokas no aukstuma
Līdzīgi kā valkājot vairākas apģērba kārtas pārgājiena laikā, varat valkāt cimdu ieliktņus zem cimdiem, lai tie kalpotu kā siltuma pamata slānis. Šī daudzslāņu sistēma ļauj ap rokām veidoties vairākiem gaisa slāņiem, efektīvi izolējot tās no aukstuma. Atcerieties, ka jāvalkā pietiekami liela izmēra cimdi, lai pirksti netiktu saspiesti. Kompresija samazina asinsriti, tāpēc rokas var kļūt aukstākas.
Kāds apģērbs nepieciešams, lai rokas būtu siltas
Fizisko aktivitāšu laikā ķermenis ģenerē siltumu, ko saglabā apģērba siltumizolācija. Ja apģērbs nav piemērots, ķermenis atdziest un asinsplūsma rokās un kājās samazinās, lai nodrošinātu ķermeņa augšējās daļas siltumu. Tāpēc apģērbam ir liela nozīme, lai rokas būtu pēc iespējas siltākas.
Ja nezināt, kurš izmērs jums ir piemērotāks, labāk izvēlēties cimdu pāri, kas ir nedaudz par lielu, nevis par mazu.
Vai cimdu ieliktņu iekšpusē iekļuvis lietus ūdens?
Ja tā notiek, žāvējiet tos sausā vietā, taču nenovietojiet siltuma avota tuvumā. Šādi var sabojāt šķiedru un cimdi var zaudēt formu.
Papildinformācija par ilgtspējīgu attīstību
Krāsojot tekstilizstrādājumus, tiek patērēts daudz ūdens, ķīmisko produktu un enerģijas. Tomēr mums patīk valkāt krāsainus apģērbus. Lai samazinātu šo ietekmi, mēs izmantojam "Dope Dyed" tehnoloģiju, kurā krāsu pigmenti tiek pievienoti, pavediena ražošanas procesā (nevis mērcējot to krāsvielu vannās, kā tas parasti notiek). Tas samazina ūdens patēriņu un notekūdeņu izplūdi, kas rodas, krāsojot mūsu audumus.