Mēs izgatavojam “Radbug” skimborda produktus visiem līmeņiem:iesācējiem, vidēji pieredzējušiem un pieredzējušiem.
- Iesācēji:var doties ar dēli tieši pāri plānam ūdens slānim.- Vidēji pieredzējis:var burāt ātri un veikt dažus trikus līdzenā vietā vai putās:360, palēciens...
- Pieredzējis:var burāt ātri viļņos un veikt trikus un/vai sērfot atpakaļ uz pludmali.
Lietošanas noteikumi.
Šis skimborda dēlis ir paredzēts pieredzējušiem braucējiem, kuri vēlas izklaidēties visu veidu krasta lauztos viļņos (viļņi, kas pludmales malā).
Izvairieties no ļoti vējainiem apstākļiem.
Izvairieties no oļiem vai akmeņiem pludmalē.
Piesardzības pasākumi.
Ņemiet vērā, ka, braucot ar skimbordu, bieži gadās kritieni. Pirms braukšanas iesildiet plaukstas un potītes. Vaskojiet virsu vai pievienojiet aizmugurējo un/vai priekšējo paliktni, lai novērstu paslīdēšanu.
Palaidiet dēli brīvā vietā (uzmanieties no peldētājiem).
Kā izvēlēties skimborda dēli?
Šis skimborda dēlis ir paredzēts ekspertiem, kuru augums ir no 1,60 m līdz 1,85 m un svars no 55 kg līdz 85 kg.
Pateicoties stiklšķiedras konstrukcijai, šis skimborda dēlis nodrošina optimālu slīdamību visu veidu krasta lauztos viļņos.
Tā augstā slīdēšanas kvalitāte un slīpās sliedes (malas) ļaus jums veikt radikālus manevrus.
Tomēr tas var būt bīstami iesācējiem, tāpēc, ja esat iesācējs skimborda braukšanā, apsveriet “100” vai “500” skimborda modeli.
Lietošanas ieteikumi
1- Vietas izvēle
Meklējiet pludmali ar vislabākajiem apstākļiem.Ieteicams izvēlēties labu smilšu slīpumu ar viļņiem, kas ietriecas un plīst pie krasta līnijas.Jo tuvāk malai vilnis plīst, jo mazāk ātruma jums vajadzēs, lai to sasniegtu, tā kā būs vieglāk braukt atpakaļ.Plūdmaiņa var ietekmēt apstākļu kvalitāti, tā kā esiet vērīgi.
Izvairieties no oļainām/akmeņainām pludmalēm, jo tās ir bīstamas jums un dēlim.
Lietošanas ieteikumi
2- Uzsākšana
Pirms dodaties uz izvēlētā viļņa, ir svarīgi novērot, kā tas uzvedas.
Laika plānošana ir galvenais, praktizējot skimbordingu:Tas ir jautājums par īstā brīža noteikšanu, lai uzsāktu, sasniegtu vilni un uz tā pagrieztos pareizajā laikā, tieši pirms tas plīst.Prātā paredziet katru darbību:Skriet, mest, uzrāpties, slīdēt un tad pagriezties uz viļņa.
Kad esat gatavs, ņemiet vērā šos padomus.
Lietošanas ieteikumi
3- Kāpšana “ātri”
Ideja ir saglabāt pēc iespējas lielāku ātrumu, uzkāpjot uz skimborda dēļa pēc iespējas mazāk kustībām.Lai to paveiktu, praktizējiet lēnām kustībām sausās smiltīs:es eju, nometu dēli uz zemes un, saglabājot soli, uzlieku vienu kāju un tad otru kāju uz skimborda dēļa.Atkārtojiet vingrinājumu, līdz jūs varat to izdarīt sprintā.Skriešanai jābūt pakāpeniskai, lai jūsu pēdējie soļi ir visātrākie iespējamie.Šis vingrinājums nav vienkāršs, bet tas būs ļoti noderīgs nākotnei.
Lietošanas ieteikumi
4- Slīdēšana
Labam slīdējumam uzkāpšanai jābūt vieglai un plūstošai ar labu pēdu novietojumu uz dēļa centrālās ass.Izvēlieties īsto brīdi, lai tiktu uz dēļa:jo plānāka ūdens kārta, jo vieglāk būs un jo labāk slīdēs skimborda dēlis.
Tehnikas, lai saglabātu ātrumu, cik labi vien iespējams:
- pumpēšana:kustinot priekšējo kāju uz augšu un uz leju, it kā sistu ritmā;
- uzsākšana, novietojot dēli paralēli viļņiem slīdēšanas posmā.
Lietošanas ieteikumi
5- Sākšana
Kad pietuvojaties ūdenim, kārtīgi ieliecieties ceļos un mēģiniet ielikt roku ūdenī tajā pusē, uz kuru vēlaties pagriezties.Tas jums ļaus ievilkt sliedi (dēļa malu) ūdenī un tādējādi paveikt puspagriezienu uz viļņa.
Lietošanas ieteikumi
6- Pagrieziens uz viļņa
U veida pagrieziens uz viļņa ļauj palīdz jums tikt atpakaļ krastā.
Tikko kā pagrieziens uzsākts, spiediet uz kājām, tās atslābinot (īpaši aizmugurējo kāju) un vērsiet savu skatienu uz pludmali.
Tiklīdz jūsu dēlis vērsts uz pludmali, pazeminiet savu gravitācijas centru, lai iegūtu stabilitāti.Pagriezienu būs vieglāk paveikt, ja nonākat paralēli vilnim.Kad jūs to apgūsiet, varēsiet doties viļņiem pa priekšu un izbaudīt to vislabākajos apstākļos.
Izmēri
136 cm x 51,5 cm/2,7 kg
Lietošanas ierobežojumi.
Neizmantot peldvietās.Nav paredzēts lietotājiem virs 1,90 m.