Termoformējams iekšzābaks
Polietilēna iekšzābaks, 3 mm biezs termoformējams materiāls.Karsējot iekšzābaku, jūs varat saspiest putas, lai atbrīvotu vairāk vietas un palielinātu komfortu. Sistēma Shock Absorber Area papēža daļā triecienu amortizēšanai lēcienu laikā.
Kā termiski pielāgot iekšzābaku mājās?
1. Uzkarsējiet cepeškrāsni līdz 80 °C ar ieslēgtu ventilatoru. 2. Izņemiet iekšzābakus no ārējiem zābakiem.
3. Izņemiet starpzoles no iekšzābakiem.
4. Ievietojiet krāsnī iekšzābaku tikai uz 5 minūtēm.
5. Izņemiet iekšzābakus no krāsns.
6. Ievietojiet zoles iekšzābakos.7. Ielieciet iekšzābakus atpakaļ zābakos.8. Uzvelciet zābakus un nostipriniet katru sprādzi vidējā stāvoklī.9. Pagaidiet 15 minūtes istabas temperatūrā, pirms novelkat zābakus.Lūk, esat gatavs slēpošanai
Sprādžu regulēšana
3 mikrometriskas alumīnija sprādzes un viena trīspozīciju sprādze stulma daļā, lai pielāgotu visiem apakšstilbu izmēriem. Plata siksna zābaka augšdaļā spēcīgai un ērtai savilkšanai. Iešanas pozīcija sprādzes aizdarei (iešanai sarkans), lai palielinātu stulma kustības iespējas.
Izmēri
Smalkai pēdai, polietilēna termoformējams iekšzābaks: 3 mm termoformējamas putas visapkārt pēdai. Viegls un ērts iekšzābaks. Formēts materiāls pie potītēm. Elastīgs materiāls, lai iekšzābaka forma pielāgotos kāpšanas un staigāšanas posmiem. Ja pāris dienu valkāšanas rodas diskomforts, pielāgojiet iekšzābaku, izmantojot termoformēšanu.
Kas ir cietības indekss jeb Flex?
Lai nodrošinātu informāciju par cietību, ražotāji katram zābakam norāda cietības indeksu. Šis rādītājs norāda visu zābaku vispārējo cietību: jo lielāks rādītājs, jo cietāks ārējais zābaks.
Parasti tiek uzskatīts, ka cietības indekss Flex 70 ir piemērots vidējiem līdz vidēji pieredzējušiem slēpotājiem. Zābaki ar cietības indeksu no 70 līdz 90 ir piemēroti vidēja līmeņa slēpotājiem. Izstrādājumi ar lielāku indeksu ir piemēroti pieredzējušiem slēpotājiem. Tomēr smagāki lietotāji var izvēlēties stingrākus zābakus.
Kā pielaikot slēpošanas zābakus?
Kad zābaks ir uzvilkts, nostipriniet sprādzes līdz viduspunktam. Vai varat savilkt ciešāk? Tas nozīmē, ka zābaku platums nav jums piemērots. Kad esat nostiprinājis zābakus, trīs reizes pietupieties, vienlaikus spēcīgi uzspiežot uz apakšstilbiem (uzlieciet plaukstas uz ceļgaliem), tādējādi papēdis zābakā pabīdīsies atpakaļ. Piecelieties: pēdai vajadzētu nedaudz pieskarties ārējam zābakam. Ieliecoties ceļos, pēdai vajadzētu pabīdīties atpakaļ un jums nevajadzētu vairs sajust purngalu.
Ko darīt, ja rodas sāpes kājās?
1. Izvēlieties tehnisku slēpošanas zeķi, kas ir smalka, lai izvairītos no spiediena zonām un uzlabotu pēdas asinsriti.2. Izvēlieties zoli, kas ir pielāgota jūsu pēdas formai, lai izvairītos no tās saspiešanas un pieskaršanās apvalkam. Lūdziet padomu veikala pārdevējam.
3. Termiski pielāgojiet iekšzābakus.
Kā izvairīties no nosalušām pēdām?
Lai gan par to bieži aizmirst, visefektīvākais veids, kā izvairīties no tā, lai nesaltu kājas, ir izžāvēt iekšzābakus. Pat -10 °C temperatūrā pēda svīst, un iekšzābaks savā plastmasas apvalkā nevar izžūt pats no sevis pat vairāku dienu laikā. Ideālā gadījumā to vajadzētu izņemt katru dienu. Ir iespēja izmantot zābaku žāvētājus, kas ir ērtāk, jo nav nepieciešams izņemt iekšzābakus, jūs vienkārši tos pieslēdzat pie žāvētāja.