Par Play 120 trekiem
Lai padarītu šo skrituļdēli labāk piemērotu bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem, tam ir platāka riteņu bāze: pamatne ir zemāka un neradīs sviras efektu priekšgalam un aizmugurei. Mēs izvēlējāmies ABEC3 gultņus, lai būtu vienmērīgāks brauciens, un mīkstākas uzmavas, lai būtu vieglāk iemācīties pagriezties.
Lai būtu droši, ka šis skrituļdēlis aug kopā ar jūsu bērnu, tajā ir caurumi treku pārvietošanai normālā stāvoklī.
Skrituļdēlis, kas jaunajiem skeitbordistiem paver citas iespējas!
Ar tā simetrisko dizainu un zemo augstumu, skrituļdēlis Play 120 neizskatās kā parasts skrituļdēlis.
Lai būtu lielāka stabilitāte, treki ir izvietoti plašāk un slīpumā.
Rezultāts: zemāka pamatne, lai būtu vieglāk uzsākt braukšanu.
Ar trekiem pie priekšgala un aizmugures vairs nav sviras efekta, kas nozīmē, ka nav nepraktiskas vai standarta pozīcijas, tāpēc tam ir simetriska forma. Skrituļdēlis, kas ir pilnīgi citādāks, padara mācīšanos braukt jautrāku.
Treki, deguns, uzmavas – vārdnīca 101:
Treki ir detaļas, kas ieskrūvētas pamatnē un tur riteņus un gultņus. Gultņiem ir vairākas kategorijas sākot no ABEC 1, un uzmavas ļauj pamatnei veikt pagriezienus.
Priekšgals un aizmugure attiecas uz skrituļdēļa priekšējo un aizmugurējo daļu. Kāpēc skrituļdēlim ir priekšpuse un aizmugure? Jo ne visi liek vienu un to pašu kāju priekšā. Skeitbordistiem ir nepraktiska stāja, kad labo kāju viņi liek priekšpusē, savukārt standarta stājā kreisā kāja tiek likta priekšpusē.
Mūsu kaislīgo skeitborda komanda runā par to, kā viņi izstrādāja šo skrituļdēli:
“Tas viss sākās pirms diviem gadiem. Mēs vēlējāmies radīt skrituļdēli, kas piemērots bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem, kuriem jāiemācās uzsākt braukšanu, braukt un pagriezties. Tāpēc vienmērīgai braukšanai izmantojām īstus gultņus. Apgūt sporta veidu ir jābūt jautrai nodarbei. Ja ir tikai grūtības, tad pazūd jautrība. Šo skrituļdēli mēs testējām skeitborda skolās bērniem Dordoņā, Francijā, lai izveidotu vienkāršu, vecumam atbilstošu izstrādājumu. Mērķis - lai bērniem to lietojot, ir jautri.”
Kā vajadzētu mācīties braukt ar skrituļdēli? Mūsu dizaina komandai ir daži padomi.
“Vispirms svarīgākais. Lai iemācītos braukt ar skrituļdēli, esiet pilnībā sagatavojies — ķivere, elkoņu aizsargi, ceļgalu aizsargi, plaukstu aizsargi. Aizsargekipējums nozīmē, ka varat krist negūstot savainojumus. Krišana ir daļa no skeitborda, tieši tāpat kā tad, kad mācījāties staigāt. Vai arī nedaudz kā džudo, kad mācieties krist. Otra lieta ir atrast pareizo vietu, kur trenēties — līdzena zeme un nav mašīnu. Tukša autostāvvieta ir lieliska vieta, kur sākt!”
Kā savam bērnam mācīt braukt ar skrituļdēli?
Dažas norādes.
Jūsu bērns var mācīties uzsākt braukšanu ar vienu kāju uz skrituļdēļa un otru kāju uz zemes. Kad viņi jutīsies komfortablāk, viņi var mācīties braukt uz dēļa.
Jūs arī varat iedot viņiem roku. Lai jūsu bērns stāv uz dēļa, kamēr jūs to uzmanīgi stumjat. Viņi var sākt mācīties noturēt līdzsvaru un sajust, kad veikt pagriešanos, neuztraucoties par braukšanas uzsākšanu.
Dēļa izmēri
71,12 cm x 19,81 cm (28" x 7,8")