Komplekta saturs.
2 “Wallbreaker 165” raketes;
1 “SB560” bumba ar sarkanu bumbu;
1 pārnēsāšanas soma.
Viegli pārnēsājama.
Pārvietošanas ietvars palīdz viegli pārnēsāt līdzi jūsu 2 raketes un bumbu. Rokturis palīdz viegli nest somu pāri plecam.
“Wallbreaker 165” rakete.
Tehnoloģija: 6061 alumīnijs.
Šī rakete, izgatavota no alumīnija 6061, ir lieliski piemērota skvoša iesācējiem. Alumīnijs padara šo raketi ļoti cietu, tikpat kā nesalaužamu. Tādējādi tā ir izturīga pret triecieniem pret sienu.
“Wallbreaker 165” rakete.
Tehnoloģija: PU rokturis.
Poliuretāna elastomēra materiāls vislabāko līdzsvaru starp saķeri un absorbciju uzlabotai jušanai.
“Wallbreaker 165” rakete.
Tehnoloģija: antivibrācijas iekšpuse.
Pretvibrāciju sistēma, kas iestrādāta raketes pamatā, samazina vibrācijas. Izgatavots no elastomēra materiāla, šis elastīgais elements samazina vibrācijas, nodrošinot neregulāriem spēlētājiem un iesācējiem ērtāku spēli.
“Wallbreaker 165” rakete.
Rāmja svars = 165 g.
Ar 165 g smagu rāmja svaru (nenostiegrota, bez amortizatoriem vai roktura) šī rakete nodrošina izcilu jaudu, lai Jūs varētu iespiest pretinieku laukuma aizmugurē.
Raketes īpašības palīdz iesācējiem skvošā.
“Wallbreaker 155” rakete.
Balanss = 325 mm (nenostiegrota).
325 mm roktura smaguma balanss nodrošina teicamu manevrējamību.
“Wallbreaker 155” rakete.
Galvas izmērs = 467 cm².
Lielā 467 cm² galva palīdz jums izlabot mazliet necentrētus sitienus.
“Wallbreaker 155” rakete.
Stīgu raksts = 14 x 19.
Stīgu raksts izstrādāts tā, lai dotu iesācējiem jaudu un izlabotu kļūdas.
Soma.
Šī soma izgatavota no elastīga tīkliņauduma, kam var redzēt cauri, lai pārbaudītu, vai ir ielikts viss skvoša komplekts. Tā ir pietiekami liela, lai tajā ietilptu arī dvielis un ūdens pudele.
Šo somu pārnēsāt ir viegli, pateicoties regulējamai siksnai.
“SB560” bumba ar sarkanu punktu.
Īpašības.
Tās vidējais atlēciens un ātrums ir perfekti vidēja līmeņa spēlētājiem, kuri vēlas uzlabot spēli.Dabīgais kaučuks to padara ļoti izturīgu.Svars:24 g
Diametrs:40 mm.
Skvoša bumbiņas iesildīšana pirms spēles.
Tāpat kā ar jebkuru skvoša bumbiņu, lai gūtu maksimālu rezultātu, tā būs jāuzsilda.
Tas ir viegli paveicams: vienkārši nostājieties tuvu T vietai un dažas reizes sitiet bumbu pret sienu. Pēc kāda duča atsitienu Jūs jutīsiet, ka bumbiņa iesilst.Kad tā ir iesilusi kā nākas, Jūs varat uzsākt spēli un izbaudīt maču.
Skvoša bumbiņa un korta temperatūra.
Karstums un aukstums būtiski ietekmē bumbiņas veiktspēju.Neatkarīgi no bumbiņas veida aukstumā būs nepieciešams vairāk laika, lai bumbiņa iesildītos, un tā neatleks tik augstu.Nebrīnieties ‒ vienkārši izmantojiet bumbiņu ar zilo vai sarkano punktu tad, kad ir ļoti auksts.No otras puses – jo siltāka tā ir, jo vairāk bumba atlēks. Lai efekts nebūtu tik liels, izvēlieties bumbu, kurai nav tik liels atlēciens, piemēram, ar dzelteno punktu vai diviem dzelteniem punktiem.
Kā zināt, kad bumbiņa ir nolietota?
Jaunām skvoša bumbiņām ir matēta, raupja virsma.Bumbiņa nodils ātrāk vai lēnāk atkarībā no korta, stīgām un kā Jūs par to sitīsiet.Kad uz bumbiņas redzamas nodiluma pazīmes vai skrāpējumi, vai arī tā ir kļuvusi spīdīga, tas nozīmē, ka ir pienācis laiks to nomainīt.Jūs varat turpināt to izmantot, bet tā būs ļoti slidena.Tā slīdēs pret sienu vai grīdu un beigu beigās sadalīsies.To vajadzētu nomainīt pirms tam.
Skvoša padomi.
Vajadzīgs padoms vai informācija?Apmeklējiet mūsu skvoša atbalsta vietni.