Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0
Tennis Net Regulator

ARTENGO

8071204

Tennis Net Regulator

€9,00
AR PVN
2 Atsauksmes
2 no 2 lietotājiem iesaka šo produktu
Nav pieejams tiešsaistē

Pieejamība veikalā

Vērtējumi

5/5 2 vērtējumi
2 no 2 lietotājiem iesaka šo produktu
Holds perfectly
Adam (Lielbritānija) Izmanto šo produktu kopš 2-8 nedēļas
This net regulator has only been touched once, we set the net height at the club we work at, and the regulator has not moved since. Many net regulators need constantly resetting as the materials slip over time when balls are hit into the net or the elements make an impact. Simple design, but most affective.

Schoolyardsportsuk
Tennis Net Regulator
Keith (Lielbritānija) Izmanto šo produktu kopš 3-6 mēneši Apstiprināts pirkums Kas ir “Apstiprināts pirkums”?

Paziņojums, ko Decathlon apzīmējis kā “Apstiprinātu pirkumu”, nozīmē, ka mēs esam pārliecinājušies, ka persona, kas uzrakstīja šo paziņojumu, patiešām ir iegādājusies produktu no mums.

Mēs varam apstiprināt pirkumus pēc atsauksmēm, kas apkopotas, izmantojot e-pasta pieprasījumus pēc pirkuma, vai kad kāds raksta atsauksmi no sava profila.

Tomēr paziņojums, kas nav apzīmēts kā “Apstiprināts pirkums”, nozīmē, ka mēs nevaram pārbaudīt, vai persona, kas uzrakstīja atsauksmi, patiešām iegādājās produktu. Iespējams, kāds viņam vienkārši piedāvāja vai aizdeva šo produktu.

Apzīmējums “Apstiprināts pirkums” palīdz jums spriest par vērtējuma ticamību.
At a fraction of the cost of the "professional" ones from tennis specific suppliers, this is a more substantial product and will hopefully last longer than those with cheap plastic buckles.
Cheap, simple well made
  • 1