Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0
Medicīniskā bumba, 1 kg, melna
  • Medicīniskā bumba, 1 kg, melna
  • Medicīniskā bumba, 1 kg, melna
Medicīniskā bumba, 1 kg, melna

DOMYOS

8754973

Medicīniskā bumba, 1 kg, melna

€20,00
AR PVN
  • Medicīniskā bumba, 1 kg, melna
  • Medicīniskā bumba, 1 kg, melna
Medicīniskā bumba, 1 kg, melna
Krāsa :
Izmērs :
Nav pieejams tiešsaistē
3
6
12
24
36
Mēneši

Pieejamība veikalā

Mēs esam izstrādājuši šo medicīnisko bumbu, lai palīdzētu jums izpildīt statiskos vai dinamiskos spēka treniņu vingrojumus... lai kur jūs atrastos.

Neatkarīgi no tā, vai vingrojat mājās vai sporta zālē, šī smaguma bumba (pieejama svarā no 1 līdz 5 kg) ir piemērota gan dinamiskiem spēka treniņiem, gan statiskiem vingrojumiem, muskulatūras nostiprināšanai un fizioterapijas nodarbībām.

PRIEKŠROCĪBAS

Daudzpusība

Piederums dažādu stāvus vai sēdus pozīcijā izpildāmu vingrojumu veikšanai.

Izturība

Virsma ir īpaši izstrādāta tā, lai būtu noturīga pret nodilumu.

SASTĀVS/PADOMI

Kādu svaru jums vajadzētu izvēlēties?

Mēs iesakām izvēlēties medicīniskās bumbas svaru, pamatojoties uz to, kuru muskuļu grupu jūs vēlaties nodarbināt. Ķermeņa apakšdaļas muskuļi ir spēcīgāki nekā augšdaļas muskuļi. Tādēļ pietupienu un izklupienu izpildīšanas laikā jūs varat izmantot lielāku svaru.

Mūsu medicīniskā bumba ir pieejama dažādos svaros un izmēros: 1 kg (diametrs: 19,5 cm), 2 kg (diametrs: 22 cm), 3 kg (diametrs: 22 cm), 4 kg (diametrs: 24 cm) un 5 kg (diametrs: 24 cm)... jums atliek tikai izvēlēties :)

3 labi iemesli, kādēļ iekļaut medicīnisko bumbu jūsu sporta nodarbībās.


1. Bumba ir universāls piederums, kuru jūs varat izmantot, lai veiktu dažādus vingrojumus un paaugstinātu savu treniņu intensitāti. 2. Tā ir lieliska alternatīva hantelēm. Jūs varat, piemēram, mest bumbu pret grīdu un veikt palēcienus, vai veikt statiskus vingrojumus, piemēram, pagriezienus sēdus pozīcijā, turot bumbu rokās. 3. Apaļā forma var palīdzēt arī trenēt koordināciju, līdzsvaru un dziļo muskulatūru – izmantojiet bumbu, lai veiktu vingrojumu “kalnā kāpējs”, turot rokas uz bumbas.
Tāpēc, ko jūs vēl gaidāt? Izmēģiniet to.

Es nezinu, kādus vingrojumus veikt. Vai jūs varētu man kaut ko ieteikt?

Mums ir daudz noderīgu ideju. Ieskatieties mūsu tīmekļa vietnē:
https://eclub.decathlon.fr/exos/BALLON-LESTE-MEDECINE-BALL#/.
Mūsu dizaineru komanda ir izstrādājusi bezmaksas personisko treniņu programmu, kurā iekļauti daudzi vingrojumu video, kas jums var palīdzēt.

Mūsu padoms.

Mums patīk vingrojumi, kuri ir veicami kopā ar partneri: piemēram, jūs varat veikt pietupienu un mest bumbu partnerim, ceļoties augšā, un partneris veic vingrojumu identiski.