Mūsu darbs vides aizsardzības jomā
Audumu krāsošanā ir nepieciešams daudz ūdens, un notekūdeņi nonāk vidē.
Lai samazinātu šo ietekmi, mēs izmantojam šādus krāsošanas procesus:
1. Mēs nekrāsojam iekšpuses audumu.
2. Mēs izmantojam apjoma krāsošanu, iestrādājot krāsu pigmentus uzreiz pēc pavediena izgatavošanas, ārējam auduma zilā, melnā un haki krāsā, atsauces Nr.: 8502149, 8551453 un 8731421.
Kā mēra tilpumu?
Katras mugursomas ietilpību nosaka, izmantojot standarta metodi: mēs piepildām galveno nodalījumu un visas kabatas ar mazām bumbiņām. Tad mēs šīs bumbiņas izberam konteinerā ar mērskalu, kas dod līdzvērtīgu tilpumu litros.
Mugursomas individuāla pielāgošana
1. Palaidiet vaļīgāk visas siksnas (siksnas, jostu, slodzes regulēšanas siksnas).
2. Uzceliet somu plecos.
3. Pievelciet plecu siksnas.
4. Ja nepieciešams, pielāgojiet slodzes regulēšanas siksnas.
Kā sapakot mugursomu?
Ievietojiet smagus priekšmetus apakšā. Starp šiem piederumiem iepakojiet apģērbu. Iepakojiet ūdensnecaurlaidīgo un/vai flīsa jaku, lai tā būtu ērti aizsniedzama. Kabatās ievietojiet mazus priekšmetus, kurus izmantosiet dienas laikā (sauļošanās aizsargkrēmu, karti, brilles u. c.).
Veikti optimālas izturības un stiprības testi
Mēs veicam vairākus laboratorijas testus, lai pārbaudītu somas materiālus: audumu, sprādzes, lences, polsterējumu, rāvējslēdzējus. Piemēram, mēs pārbaudām materiāla izturību pret nodilšanu un plīšanu, krāsu noturību pēc saskares ar UV stariem un pēc mazgāšanas, kā arī ūdensnecaurlaidību. Mēs veicam arī testus, kuros pārbaudām konstrukcijas izturību, izmantojot manekenu, kas simulē pārgājienā veiktās kustības un atdarina somas nodilšanu un plīšanu vairāku gadu laikā.
Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs.
Uzklausot jūsu atsauksmes, mēs esam uzlabojuši 10 litru mugursomas “NH100” dizainu un koncepciju.
Jaunā modeļa galvenajā nodalījumā mēs iestrādājām divus rāvējslēdzējus, kā arī padarījām dziļāku ārējo kabatu. Mērķis ir novērst piederumu nozaudēšanu, atverot somu.
Un protams — cena netiks paaugstināta!