Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0

Biznesa sadarbība un atbalsts

Mēs esdam atvērti jaunām sadarbībām, jo vēlamies sportu padarīt pieejamu ikvienam! Speciāli cenu piedāvājumi dažādiem produktiem, aktivizācija kopā ar partneriem – tā ir liela daļa no sadarbības.

Ja vēlaties aizsākt un attīstīt jaunu sportu vai varbūt strādāt vairāk pie ikdienas sporta programmas attīstīšanas kopā ar Decathlon, viss ir iespējams! Jau pavisam drīz mēs piedāvāsim speciālu programmu jaunajiem sadarbības partneriem, bet līdz tam droši sazinieties ar mums, pastāstiet vairāk par sevi, savam sadarbības idejām, lai 2021. gada pašā sākumā varam sazināties ar saviem jaunajiem partneriem un uzsākt sadarbību! 

Biznesa sadarbība, 

e-pasts: latvia.b2b@decathlon.com 

Uzņēmumiem un biznesa sadarbībām 

Mēs esam tur, kur esam vajadzīgi – arī ikdienā un darba vietā! Mūsu piedāvājums sadarbībā ir plašs – korporatīvās dāvanas, balvas dažādās loterijās vai kampaņās, uzvarētāju laimesti darba komandu izaicinājumos vai saliedēšanās pasākumos. Vai varbūt jūsu uzņēmums vēlās parūpēties par komandas fizisko un garīgo veselību, ierīkojot uzņēmumā sporta aktivitāšu stūri ar sporta inventāru! Pie mums ir pieejami visdažādākie produkti aktīvam dzīvesveidam, ko piedāvāt mūsu sadarbības partneriem. Viss, kas jums jādara – jākļūst par mūsu lojālo partneri!

*Mēs būsim gatavi jaunām sadarbībām sākot ar 2021.gada sākumu! Līdz tam aicinām sazināties ar mums, pastāstīt par sevi un savu sporta aizraušanos, lai jau drīzumā varam sazināties!

Skolām un universitātēm

Zem Decathlon jumta dzīvo ļoti daudzi sporta veidi, tādēļ mums ir tā iespēja piedāvāt plašu klāstu augstas kvalitātes sporta produktu par pievilcīgu cenu, lai sporta stundas, treniņi un aktivitātes varētu notikt vēl augstākā līmenī, sportisti sasniegtu augstākus rezultātus un svinētu jaunas uzvaras. Sadarbībā ar Decathlon jūs saņemsiet plašu produktu piedāvājumu dažādiem sporta veidiem, īpašu cenu piedāvājumu, vienkāršu, ātru un bez stresa iepirkšanās pieredzi. 

*Mēs būsim gatavi jaunām sadarbībām sākot ar 2021.gada sākumu! Līdz tam aicinām sazināties ar mums, izklāstīt vajadzības, laika rāmi, jūsu pārstāvētos sporta veidus un idejas par sadarbību, lai jau drīzumā varam sazināties!

Sporta klubiem un sporta apvienībām 

Mēs, Decathlon, esam šeit, lai atbalstītu sporta attīstību un sadarbotos ar tiem, kam ir tādi paši mērķi! Esam šeit, lai sadarbotos ar sporta klubiem un apvienībām gan veiksmīgākā ikdienas aktivitāšu organizēšanā, gan jaunu sporta veidu attīstīšanā. Produktu, partneru cenu un pakalpojumu piedāvājums lielākiem un mazākiem sporta klubiem un apvienībām drīzumā būs pieejams.

*Sākot ar 2021.gada janvāri, mēs būsim gatavi jaunām sadarbībām, kad arī varēsim piedāvāt sadarbības partneriem īpāsi izstrādātu korporatīvo katalogu. Līdz tam aicinām sazināties ar mums, izklāstīt vajadzības, jūsu pārstāvētos sporta veidus un idejas par sadarbību, lai jau drīzumā varam sazināties!