Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0

Biznesa sadarbība un atbalsts

Mēs esam atvērti jaunām sadarbībām, jo vēlamies sportu padarīt pieejamu ikvienam! Speciāli cenu piedāvājumi dažādiem produktiem, aktivizācija kopā ar partneriem – tā ir liela daļa no sadarbības.

Ja vēlaties aizsākt un attīstīt jaunu sportu vai varbūt strādāt vairāk pie ikdienas sporta programmas attīstīšanas kopā ar Decathlon, viss ir iespējams!

Biznesa sadarbība: 

e-pasts : latvia.b2b@decathlon.com 

+371 25783944

Uzņēmumiem un biznesa sadarbībām 

Mēs esam tur, kur esam vajadzīgi – arī ikdienā un darba vietā! Mūsu piedāvājums sadarbībā ir plašs – korporatīvās dāvanas, balvas dažādās loterijās vai kampaņās, uzvarētāju laimesti darba komandu izaicinājumos vai saliedēšanās pasākumos. Vai varbūt jūsu uzņēmums vēlās parūpēties par komandas fizisko un garīgo veselību, ierīkojot uzņēmumā sporta aktivitāšu stūri ar sporta inventāru! Pie mums ir pieejami visdažādākie produkti aktīvam dzīvesveidam, ko piedāvāt mūsu sadarbības partneriem. Viss, kas jums jādara – jākļūst par mūsu lojālo partneri!

Skolām un universitātēm

Zem Decathlon jumta dzīvo ļoti daudzi sporta veidi, tādēļ mums ir tā iespēja piedāvāt plašu klāstu augstas kvalitātes sporta produktu par pievilcīgu cenu, lai sporta stundas, treniņi un aktivitātes varētu notikt vēl augstākā līmenī, sportisti sasniegtu augstākus rezultātus un svinētu jaunas uzvaras. Sadarbībā ar Decathlon jūs saņemsiet plašu produktu piedāvājumu dažādiem sporta veidiem, īpašu cenu piedāvājumu, vienkāršu, ātru un bez stresa iepirkšanās pieredzi. 

Sporta klubiem un sporta apvienībām 

Mēs, Decathlon, esam šeit, lai atbalstītu sporta attīstību un sadarbotos ar tiem, kam ir tādi paši mērķi! Esam šeit, lai sadarbotos ar sporta klubiem un apvienībām gan veiksmīgākā ikdienas aktivitāšu organizēšanā, gan jaunu sporta veidu attīstīšanā. Produktu, partneru cenu un pakalpojumu piedāvājums lielākiem un mazākiem sporta klubiem un apvienībām drīzumā būs pieejams.