Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0

GARANTIJA

Visiem produktiem tiek nodrošināta 2 gadu garantija, ja ražotājs nav noteicis citus garantijas termiņus.

Ja produktu ar defektu atgriez pēc 30 dienu lietošanas, vispirms Tev piedāvāsim remonta risinājumu. Ja mēs nevarēsim remontu veikt saprātīgā termiņā, preci apmainīsim. Ja ekvivalenta prece nav pieejama, mēs Tev piedāvāsim pilnu samaksātās summas atmaksu.

Ja defekta produktu atgriez 30 dienu laikā pēc pirkuma dienas, Tev ir tiesības saņemt pilnu samaksātās summas atmaksu, uzrādot pirkuma pamatojošu dokumentu.

Ja pirkuma brīdī tu uzrādi savu DECATHLON klienta karti, tava pirkuma čekam mēs automātiski izveidojam elektroniskas kopijas, kuras varēsi redzēt savā klienta kontā DECATHLON mājaslapā.PRODUKTU APMAIŅA

Ja esi nonācis situācijā, kad produkts jāatgriež vai jānodod uz garatijas remontu, lūdzu sazinies ar mums. Mēs dosim norādījumus soli pa solim kā rīkoties, lai varētu preci atgriezt, nodot garantijas labošanā vai apmainīt. 

Tev ir iespēja atgriezt preces, kuras esi saņēmis ar defektu,  DECATHLON veikalā. DECATHLON komanda tās izvērtēs un noskaidros defekta iemeslu.
Lūdzu ņem vērā, ka šādā gadījumā mēs varētu Tevi lūgt uzrādīt bildes, kurās redzams izdarītais bojājums.
DECATHLON nevar nodrošināt preču atgriešanu, ja tās ir tīši bojātas vai nepiemēroti lietotas.
Ja produkta garantijas termiņš ir beidzies, mēs diemžēl nevarēsim veikt apmaiņu vai naudas atmaksu par bojāto preci. Informāciju par garantiju katram produktam vari skatīt mūsu mājaslapā.
Iespējams, ka mēs nevarēsim nodrošināt remontu produktiem, kuru garantijas termiņš ir beidzies. Vairāk informācijas vari iegūt, konsultējoties sev tuvākajā veikalā.

KĀDOS GADĪJUMOS GARANTIJA NEDARBOJAS

Garantija neattiecas uz produkta bojājumiem nejauša trieciena rezultātā, nolaidības - izmantošanas un apkopes dēļ, kas nav veikti atbilstoši piegādātāja noteikumiem. Garantija neattiecas uz bojājumiem, ko izraisījušas trešās personas, vai bojājumiem, ko izraisījusi tīša noteikumu, uzstādīšanas vai apkopes pārkāpšana. Garantija neattiecas uz izstrādājuma nolietojumu, kā arī uz produktiem, kas ir laboti, neievērojot ražotāja norādījumus. Garantija neattiecas uz defektiem, kas radušies nepareizas uzstādīšanas, izmantošanas vai apkopes dēļ, kā arī labojumiem, ko veicāt jūs vai trešās personas, kas nav pilnvaroti DECATHLON tehniķi. DECATHLON garantija attiecas tikai uz oriģinālām detaļām. Uguns, zibens, vētras, vandālisma vai nedrošas transportēšanas radītie zaudējumi netiek segti.

Ja produkts tiek atgriezts DECATHLON bez pamatota iemesla vai trūkuma dēļ, kas izriet no iepriekš minētajiem apstākļiem, mēs paturam tiesības noraidīt klienta pieprasījumu un atdot preci klientam uz šī rēķina.