Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0

DECATHLON PREČU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

IEPĒRCIES UN NEUZTRAUCIES PAR ATGRIEŠANU!

Ja esat pārdomājis, kļūdījies ar izmēru vai krāsa tomēr nav īstā, ar prieku pieņemsim atpakaļ un atgriezīsim naudu. Ja Jums  ir DECATHLON lojalitātes konts, varat atgriezt preci, bez lietojuma pazīmēm un saglabājot nebojātu oriģinālo preces iepakojumu, 365 dienu laikā no pirkuma brīža.

Ja esat iegādājies preci veikalā un pirkuma brīdī neesat uzrādījis savu lojalitātes kontu, varat preci, bez lietojuma pazīmēm un saglabājot preces orģinālo iepakojumu, atgriezt 30 dienu laikā no pirkuma brīža, uzrādot čeku.

Iegūsti savā īpašumā DECATHLON klienta karti bez maksas un izbaudi visas priekšrocības brīžos, kad atgriešana!  

Kā notiek bezmaksas preču atgriešana attālināti?

Saviem lojālajiem klientiem, kuri iepirkušies internetveikalā, nodrošinam bezmaksas preču atgriešanu attālināti vai veikalā.

Pirkumi, kuri veikti veikalā, var tikt atgriezti TIKAI veikalā. 

Pasūtījumu atgriešana:

1. Izmantojiet šo linku: www.return-my-parcel.com/DPD-LV/decathlonlatvija?lang=lv

2. Aizpildiet nepieciešamo informāciju . Pie sadaļas "Kods", lūdzam, norādīt atgriežamās preces (preču) kodu, kas redzams uz uzlīmes apģērba vai apavu iekšpusē.

3. Izvēlieties atgriešanas veidu ar pakomātu vai kurjeru

4. Sapakojiet sūtījumu

5. Izpintējiet uzlīmi un uzlīmējiet uzlīmi uz sūtījuma. Ja esat izvēlējies, atgriešanu ar kurjeru - kurjers ieradīsies ar, jau sagatavotu, pavadlapu.

6. Nosūtiet sūtījumu tiklīdz saņemsim sūtījumu, atgriezīsim naudu Jūsu kontā pāris darba dienu laikā

WWW.RETURN-MY-PARCEL.COM/DPD-LV/DECATHLONLATVIJA

Kā atgriezt pirkumu, kurš veikts uz vietas veikalā?

Produktus, kurus iegādājies DECATHLON veikalā Latvijā, vari atgriezt tikai veikalā. Atgriežot iegādāto preci, jāuzrāda kases čekas un lojalitātes karte, kuru lietojāt pirkuma laikā. Lūdzu ņemiet vērā, ka uz vietas veikalā veiktos pirkumus nevar atgriezt ar sūtījumu. Ja pirkums veikts bez lojalitātes kartes, pirkumu var atgriezt 30 dienu laikā no pirkuma brīža. 

Tuvākā DECATHLON veikala kontaktinformāciju un darba laikus vari skatīt šeit.