Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0
Navigācija

Jaunākie raksti

 • Brīvā laika nodarbe: jogas nodarbības kopā ar bērnu
  Brīvā laika nodarbe: jogas nodarbības kopā ar bērnu

  Joga ir lielisks veids, kā atslābināt muskuļus, kontrolēt ķermeņa kustības un praktizēt lokanību. Joga nav paredzēta tikai pieaugušajiem. Šī prakse arvien vairāk izplatās bērnu un jauniešu vidū, jo tai piemīt daudz priekšrocību Lai praktizētu jogu, nav nepieciešams apmeklēt tam paredzētus kursus. To var darīt arī mājas apstākļos!

  Lasīt vairāk
 • Ziemas peldes: kā tās var palīdzēt Tev?
  Ziemas peldes: kā tās var palīdzēt Tev?

  Ziemas peldes pēdējo gadu laikā kļuvušas arvien populārākas. Tās ir ne tikai pārbaudījums ķermenim, bet arī prātam, jo pierādīts, ka ziemas peldes uzlabo gan fizisko, gan mentālo veselību. Kādas ir ziemas peldes labās īpašības un kādēļ tās ir tik labas?

  Lasīt vairāk
 • Kas ir kinezioloģiskā teipošana un kādas ir tās priekšrocības?
  Kas ir kinezioloģiskā teipošana un kādas ir tās priekšrocības?

  Teipošana mūsdienu sporta praksē ir ļoti plaši izplatīta. Teipošana aktuāla gan sportistu vidu, gan cilvēkiem, kuri guvuši sastiepumus vai vienkārši vēlas atslābināt muskuļus. Atklāj kinezioloģiskā teipa priekšrocības un noskaidro, kā teipošana var palīdzēt Tev!

  Lasīt vairāk
 • Dāvanu ceļvedis: ko dāvināt mīļajiem Ziemassvētkos?
  Dāvanu ceļvedis: ko dāvināt mīļajiem Ziemassvētkos?

  Līdz ar pirmo adventi sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tas ir ne tikai laiks, ko pavadīt kopā ar ģimeni, baudīt ziemas prieku, taču tas ir arī laiks, kad sākam domāt par dāvanām saviem mīļajiem. Ko dāvināt saviem tuviniekiem, draugiem un radiem Ziemassvētkos?

  Lasīt vairāk
 • Iepazīsti Decathlon: skriešanas preču zīmols KALENJI
  Iepazīsti Decathlon: skriešanas preču zīmols KALENJI

  KALENJI ir Decathlon preču zīmols, kas pilnībā veltīts skriešanai. Tas piedāvā pilnu skriešanas aprīkojuma klāstu visiem līmeņiem, reljefiem un distancēm. Ir svarīgi skriet savā tempā: to var noteikt tikai Tavs ķermenis, ritms, kurā katrs no mums jūtas sinhroni ar sevi un ar dabu. Zīmola svarīgākais mērķis ir padarīt skriešanas prieku pieejamu ikvienam.

  Lasīt vairāk
 • Kā sagatavoties slēpošanas sezonai?
  Kā sagatavoties slēpošanas sezonai?

  Kad termometra stabiņš jau noslīdējis zem nulles atzīmes, ir sals un sācis snigt, tas nozīmē, ka ziemas sporta veidu sezona ir atklāta. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai profesionālis, Tev noteikti vajadzēs padomāt par piemērotu apģērbu un aksesuāriem. Ko ņemt līdzi savos ziemas piedzīvojumos?

  Lasīt vairāk
 • Iepazīsti Decathlon: fitnesa preču zīmols DOMYOS
  Iepazīsti Decathlon: fitnesa preču zīmols DOMYOS

  DOMYOS ir viens no vadošajiem sporta apģērbu un sporta aprīkojuma zīmoliem, kurš rada virkni sporta aprīkojuma un apģērbu fitnesam, vingrošanai, kardiotreniņiem un cīņas sporta veidiem. DOMYOS nodrošina tehnisku, pieejamu aprīkojumu fitnesa entuziastiem neatkarīgi no pieredzes līmeņa.

  Lasīt vairāk
 • Medību rokasgrāmata: patiesības, kuras vērts apspriest
  Medību rokasgrāmata: patiesības, kuras vērts apspriest

  Medību sezona rit pilnā sparā, un katru gadu mednieku pulciņu papildina jauni medību entuziasti. Šis sporta veids nebūt nav tikai izklaide un gājiens mežā pēc medījuma, bet gan stāsts par pieredzi un mācībām, kas jāapgūst. Ar savām medību patiesībām un mācībām dalās Decathlon medību sporta līderis un entuziasts Raivo, kurš ar medībām nodarbojas jau kopš 2006. gada. 

  Lasīt vairāk
 • Iepazīsti Decathlon: Kas ir RDS sertifikāts?
  Iepazīsti Decathlon: Kas ir RDS sertifikāts?

  Tekstilizstrādājumu industrijas arvien vairāk saskaras ar piegādes problēmām, kas saistītas ar materiālu iegūšanu, kas nepieciešami apģērba un preču ražošanā, tā skaitā dūnu, spalvu, vilnas, ādas, kašmira, angoras vilnas iegūšanu pareizā, videi un cilvēkam draudzīgā veidā. Lai vairotu dzīvnieku labturību, ir izstrādāts RDS sertifikāts.

  Lasīt vairāk
 • Decathlon Latvija 2 gadi: Jūsu iemīļotākās preces sportam un atpūtai
  Decathlon Latvija 2 gadi: Jūsu iemīļotākās preces sportam un atpūtai

  Decathlon Latvija šī gada novembrī svin savu 2 gadu dzimšanas dienu. Decathlon ir ne tikai sporta preču veikals ar vairāk nekā 80 pārstāvētiem sporta veidiem, bet arī sporta platforma. Lepojamies, ka šo divu gadu laikā esam auguši un attīstījušies, paplašinot piedāvāto preču klāstu, rīkojot pasākumus, veidojot īpašus piedāvājumus saviem klientiem, kā arī padarot sportu pieejamu visiem.

  Lasīt vairāk
 • Vitamīnu ceļvedis: kas nepieciešams Tavam organismam?
  Vitamīnu ceļvedis: kas nepieciešams Tavam organismam?

  Vitamīni ir uzturvielas, kas vitāli nepieciešamas, lai Tavs ķermenis un organisms spētu pareizi funkcionēt. Tie sekmē organisma šūnu pareizu darbību un attīstību. Neatkarīgi no gadalaika, vitamīnu uzņemšana ir ļoti būtiska, taču to trūkums organismā vairāk izjūtams rudens un ziemas sezonā.

  Lasīt vairāk
 • Kā sevi motivēt sportot mājas apstākļos?
  Kā sevi motivēt sportot mājas apstākļos?

  Fitness un aktīvs dzīvesveids pēdējos gados kļuvis ļoti aktuāls. Ņemot vērā faktu, ka Covid-19 vīrusa pandēmijas dēļ tika ietekmēta sporta zāļu darbība, cilvēki meklēja alternatīvas. Sportošana mājas apstākļos ir lielisks veids, kā uzlabot savu fizisko formu un veselību, kā arī tā ir lieliska alternatīva sporta zālei steidzīgiem un aizņemtiem cilvēkiem.

  Lasīt vairāk
Showing 1 to 12 of 16 (2 Pages)