Slēpt filtrus
Filters 0
Kārtot pēc:
Filters 0
Vīriešu basketbola bikses “P100”, melnas
  • Vīriešu basketbola bikses “P100”, melnas
Vīriešu basketbola bikses “P100”, melnas

TARMAK

8546342

Vīriešu basketbola bikses “P100”, melnas

€18,00
AR PVN
1 Atsauksmes
Viens no 1 lietotājiem iesaka šo produktu
  • Vīriešu basketbola bikses “P100”, melnas
Vīriešu basketbola bikses “P100”, melnas
Size for the model :
Nav pieejams tiešsaistē

Pieejamība veikalā

Ideālas basketbola bikses, ko valkāt iesildoties, kā arī pirms un pēc spēlēm.

PRIEKŠROCĪBAS

Siltums

Spēlējiet pareizajā temperatūrā ar šīm vieglajām un ērtajām biksēm.

Anatomiska konstrukcija

Potītes daļā var ievilkt taisnu kāju. Jostasdaļa ar savelkamu auklu.

SASTĀVS/PADOMI

Kāpēc izvēlēties šīs basketbola bikses?

Šīs basketbola bikses ir lieliski piemērotas visiem basketbola spēlētājiem. Tās var valkāt treniņos, iesildīšanās laikā, kā arī pirms un pēc sacīkstēm. Flīsa audums (230 g/kv.m) palīdz sasildīt spēlētājus un vienmēr nodrošināt pareizo temperatūru. Viegli valkājamas, katras bikšu staras apakšdaļā ir savelkama aukla, lai jūs tās varētu viegli novilkt, kad esat pietiekami iesildījies, vai pēc spēles atkal uzvilkt, nenovelkot kurpes.

Kustību brīvība: jūtieties ērti!

Šīs basketbola bikses ir izgatavotas no viegla auduma, kas ļauj ērti kustēties. Tām ir savelkama aukla jostasdaļā, 2 sānu kabatas un savelkama aukla pie katras potītes. Neskatoties uz siltumu saglabājošajām īpašībām, tās joprojām ir vieglas un ļoti ērti valkājamas. Spēlējiet brīvi!

Kas izstrādā Tarmak basketbola preces?

Tarmak ir dedzīgu basketbolistu komanda, kas izstrādā preces tieši basketbola spēlēšanai. Viss mūsu apģērbu klāsts ir veidots tā, lai atbilstu visprasīgāko basketbola spēlētāju vajadzībām un lai jūs varētu pilnībā izbaudīt treniņus.

Vai zinājāt, ka visas Tarmak preces tiek pārbaudītas reālos spēles apstākļos?

Tarmak preču izstrādes komanda atrodas Kipstadium, Ziemeļfrancijā. Tā nemitīgi tiecas padarīt basketbolu par patīkamāku pieredzi. Visas mūsu preces ir izstrādātas no materiāliem, kuru kvalitāte ir pārbaudīta attiecībā uz mitruma pārvaldību, izturību utt. Basketbolisti vairāku nedēļu garumā reālās situācijās pārbauda katru modeli, un, pamatojoties uz jūsu atsauksmēm, tiek veiktas izmaiņas.

Vērtējums, lai salīdzinātu preču ietekmi uz vidi

Preces ietekme uz vidi tiek aprēķināta visā tās ekspluatācijas laikā un ar dažādiem rādītājiem. Tiek sniegts vispārējs novērtējums (ABCDE), kas ļauj jums viegli identificēt preces ar vislabākajiem ekoloģiskajiem raksturlielumiem, salīdzinot tās ar līdzīgām precēm (T krekli, bikses, mugursomas utt.).

Decathlon atklāti parāda savu preču ekoloģiskos novērtējumus.
Uzziniet vairāk: http://sustainability.decathlon.com/

Vērtējumi

5/5 1 vērtējums
Viens no 1 lietotājiem iesaka šo produktu
Very comfortable
Tom (Lielbritānija) Izmanto šo produktu kopš 1 nedēļa vai mazāk Apstiprināts pirkums Kas ir “Apstiprināts pirkums”?

Paziņojums, ko Decathlon apzīmējis kā “Apstiprinātu pirkumu”, nozīmē, ka mēs esam pārliecinājušies, ka persona, kas uzrakstīja šo paziņojumu, patiešām ir iegādājusies produktu no mums.

Mēs varam apstiprināt pirkumus pēc atsauksmēm, kas apkopotas, izmantojot e-pasta pieprasījumus pēc pirkuma, vai kad kāds raksta atsauksmi no sava profila.

Tomēr paziņojums, kas nav apzīmēts kā “Apstiprināts pirkums”, nozīmē, ka mēs nevaram pārbaudīt, vai persona, kas uzrakstīja atsauksmi, patiešām iegādājās produktu. Iespējams, kāds viņam vienkārši piedāvāja vai aizdeva šo produktu.

Apzīmējums “Apstiprināts pirkums” palīdz jums spriest par vērtējuma ticamību.
A very warm and comfortable set of jogging pants at a bargain price!
  • 1